اندولیفت چیست؟

اندولیفت چیست؟

پیش مقدمه

این یک کاربرد لیزری ترکیبی است که ترکیبی از جوان سازی پوست و کانتور صورت است. دیگر به جراحی هایی که پوست در نواحی افتاده صورت ، چانه ، گردن و کیسه های زیر چشم بریده و کشیده می شود ، نیازی نیست. در این روش که با خنک کننده یا بی حسی موضعی می توان انجام داد دیگر نیازی به برش و بیهوشی نیست و یک راه  بسیار آسان تر و ایمن تر از روش های جراحی سنتی ارائه می دهد.
افتادگی ملایم پوست و تجمع چربی در یک سوم پایینی صورت و گردن را اصلاح می کند و همچنین می تواند برای کاهش افتادگی پوست پلک پایین استفاده شود. علاوه بر این باعث بهبود ساختار پوست و کاهش افتادگی پوست صورت و گردن می شود.
اندولیفت همچنین می تواند برای قسمت هایی از بدن از جمله زانو ، شکم ، پایین ، ران داخلی و مچ پا استفاده شود ، بنابراین اگر با از دست دادن چربی و وزن دچار افتادگی پوست صورت یا بدن شده اید و علاقه ای به جراحی و درمان های سنتی تهاجمی ندارید ، این روش درمانی نوآورانه بسیار مناسب است.

Endolift در مناطق زیر استفاده می شود مانند:

•    گردن

•    جنس افتاده

•    چانه

•    گونه و قسمت میانی صورت

•    گودی زیر چشم


عوارض اندولیفت و دورۀ نقاهت آن چگونه است ؟

این روش با بی حسی موضعی انجام می شود و در مقایسه با سایر روش های درمانی پوستی یک روش بدون درد است. اگرچه حداقل تورم وجود دارد که می تواند 24-48 ساعت طول بکشد و از 6 ساعت بعد از عمل شروع می شود اما می توان همان روز فعالیت های عادی را از سر گرفت  و هیچ کبودی وجود ندارد و نیازی به بانداژ کردن نیست.

آیا استفاده از این روش برای هر سن و پوستی مناسب است ؟

از این روش می توان روی انواع پوست و سنین استفاده کرد. در بعضی موارد فقط برای بیماران با افتادگی شدید پوست ممکن است برنامه های اضافی همراه با اندولیفت مورد نیاز باشد.

اثر این روش چه زمانی آغاز می شود و چه زمانی پایان می یابد؟

اندولیفت یکی از روشهای بسیار کمیابی است که می توانید بلافاصله اثر آن را مشاهده کنید. اثر آن بسته به ساختار پوست و میزان مشکلات آن تقریباً 5-2 سال ادامه دارد .

آیا یک جلسه کافی خواهد بود؟

بر اساس ساختار پوست و شدت مشکلات پوستی ممکن است لازم باشد هر 6 ماه 2 یا 3 جلسه در صورت هایی با افتادگی شدید انجام شود. به طور معمول 70-80٪ بیماران می توانند فقط از یک جلسه استفاده کنند.

آیا این روش اثر چربی سوزی دارد یا فقط باعث سفت شدن پوست می شود ؟

ازاندولیفت در سه روش درمانی می توان استفاده کرد : درمان آکنه ، چربی سوزی و سفت کنندۀ پوست . برای افتادگی پوست از حالت سفت شدن استفاده می شود. در مواردی که نیاز به کاهش افتادگی داریم یا در مناطقی که چربی سوزی لازم است از 2 حالت با هم استفاده می شود.


مدت زمان انجام این روش چقدر است ؟ آیا می توان آن را در یک جلسه روی کل صورت اعمال کرد ؟

ما صورت را به 4 منطقه تقسیم می کنیم:

• گردن و چانه
• خطوط فک
• گونه ها و چین و چروک های بینی
• دور چشم (چروک چشم)

درمان این 4 منطقه بصورت جداگانه برنامه ریزی و انجام می شود. درمان هر ناحیه تقریباً 45 دقیقه طول می کشد. در بعضی موارد می توان طی یک جلسه 2 ناحیه را با هم ترکیب کرد .

چه تفاوتی با سایر روش های جوان سازی صورت دارد؟

برتری لیفت صورت را نمی توان با جراحی مقایسه کرد زیرا این روش نسبت به جراحی که می تواند عوارض جدی بعد از آن اتفاق بیفتد ، از جمله فلج صورت ، فلج عصب لب ، خونریزی ، از دست دادن پوست ، افتادگی یا افتادگی پلک و مشکل در روند بعد از عمل ، فاصلۀ زیادی دارد . در مورد برتری اندولیفت نمی توان بحث کرد زیرا این تنها تکنیک و دستگاهی است که می تواند نسبت به سایر روش های غیر جراحی لیفت صورت ، در زیر بافت پوست عمل کرده و کلاژن درم و بافت چربی زیر جلدی را هدف قرار دهد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

تماس با اپکس
راه های ارتباطی