مزوی Revitacare

مزوی Revitacare

درمان ریزش مو با مزوتراپی REVITACARE BIO-REVITALISATION

مزوتراپی یک درمان است که با استفاده از محصولی به نام Revitacare رشد مو را تحریک می کند. Revitacare به آرامی جذب جریان خون می شود و نتایج معمولاً پس از اولین درمان قابل مشاهده است.
Revitacare حاوی اسید هیالورونیک است که پوست را مرطوب نگه داشته و محیط داخلی آن را بازیابی می کند و به حفظ عملکرد طبیعی پوست و مو کمک می کند.
ویتامین ها و نمک های معدنی میکروسیرکولاسیون ، تنفس سلولی و تبادل مواد مغذی را بهبود می بخشد. همچنین حاوی اسیدهای آمینه است که بلوکهای سازنده برای سنتز ساختارهای پروتئینی در داخل سلولهای موجود و همچنین ایجاد سلولهای جدید هستند. DMAE همچنین فعالیت فیبروبلاست ها و میوفیبروبلاست ها را تحریک می کند و باعث رشد مو می شود.
مزوتراپی با Revitacare یک گزینۀ عالی برای افرادی است که دچار ریزش و نازک شدن مو می شوند و این درمان هیچگونه درد یا عوارضی ندارد .
HAIRCARE از Revitacare یک فرمولاسیون خاص است که برای کند کردن ریزش مو و بازسازی فیبر مو طراحی شده و در نتیجه باعث بهبود کلی و کیفیت مو می شود. مزوتراپی برای مراقبت از مو ، روش تجویز فاکتورهای رشد ، ویتامین ها و پروتئین ها در پوست سر بیماران مبتلا به مشکلات مو و پوست سر است.
این مواد به مزودرم ، لایه ای در زیر پوست تزریق می شود که پیوند بین بافت های پوست و لایه چربی است و به افزایش توزیع خون ، تحریک متابولیسم سلولی و سرعت بخشیدن به احیای فولیکول های مو کمک      می کند و مشخص شده است که در بسیاری از بیماران که از ریزش موی فعال رنج می برند مفید است.
HairCare راه حلی خاص برای درمان و کاهش علائم و مشکلات مختلف موی سر است که هم برای مردان و هم برای زنان مناسب است. مراقبت از مو ترکیبی از اسید هیالورونیک و مجموعه ای از مواد بازسازی کنندۀ مو می باشد که بر مشکلات مختلف پوست سر و مو تأثیر می گذارد. موها پس از درمان اولیه و پس از استفاده مداوم ، قوی تر و براق تر به نظر می رسند.

روند رشد مو با کمک ویتامین B باعث تحریک فولیکول های مو و بازگشت به حالت عادی آن می شود .اسیدهای آمینه اجزای ساختاری بسیاری از پروتئین ها را فراهم می کند و علاوه بر این ، فرایندهای متابولیک را تنظیم می کند. سیستئین به ویژه در سنتز کراتین مو اهمیت دارد.


مزایای مزوتراپی REVITACARE

•    احیای فولیکول مو
آرژنین ، گلوتامین ، گلیسین و اورنیتین برای تکثیر سلولی ضروری هستند. این مواد مغذی ریشه را تقویت می کنند تا موهای قوی رشد کنند.

•    تقویت و محافظت از فیبر مویرگی
سیستئین و روی ، دو جزء اصلی کراتین که فیبر مویرگی را تشکیل می دهند برای سلامت و زیبایی مو استفاده می شود.

•    تحریک رشد
ویتامین های گروه B تجدید فولیکول مو را تقویت می کند و در تحریک رشد مو نقش دارد.


•    تغذیه و هیدراتاسیون پوست سر
خاصیت آبرسانی هیالورونیک اسید در برابر خشک شدن بافت های اطراف فولیکول مو و در نتیجه در برابر ظاهر شدن شوره سر تغذیه و محافظت می کند.


REVITACARE ترکیبی از عناصر تقویت کننده ، تغذیه کننده و تحریک کننده است که برای بهبود ساختار مو ، تنظیم سبوره ، تحریک رشد مجدد و کاهش سرعت ریزش مو مورد نیاز است.
به همان اندازه که بافت بین سلولی را بازسازی کرده و از عملکرد پوست سر محافظت می کند ، از بروز شوره نیز جلوگیری کرده و سبب درخشندگی و استحکام موی سر می شود .
همانطور که اسید هیالورونیک می تواند برای پوست ، ماهیچه ها و مفاصل مفید باشد ، موهای شما را نیز سالم تر می کند. اسید هیالورونیک در حال حاضر در پوست سر شما وجود دارد ، بنابراین با استفاده از محصولی که حاوی مقدار بیشتری از آن است ، مانند REVITACARE ، بیشتر جذب پوست سر شما می شود و حتی مزایای بیشتری را نیز تجربه خواهید کرد.

تعداد جلسات درمان :

6 جلسه با فاصله 6 تا 10 روز
پروتکل را 3-1 بار در سال تکرار کنید.


ترکیب ها:

•    اسیدهای آمینه: آرژنین ، سیستئین ، گلوتامین ، گلیسین ، اورنیتین ،
گلوکونات روی ،
•    مجموعۀ ویتامین: B3 ، B5 ، B6 ، B8 ، B9 ، B12 ،
•    اسید هیالورونیک: 2mg/5 ml


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

تماس با اپکس
راه های ارتباطی