فیلر مو

فیلر مو

پر کنندۀ مو یا ژل مو محلولی انقلابی برای ریزش مو

 موی سر پر و سالم نشانۀ جوانی ، نشاط و جذابیت است. ریزش مو در زنان و مردان اغلب تأثیر عمده ای در عزت نفس و اعتماد به نفس دارد. در واقع ، کم پشت شدن مو در زنان و طاسی در مردان می تواند احساس شرم و خجالت داشته باشد و بر زندگی اجتماعی فرد مورد نظر تأثیر منفی بگذارد. خوشبختانه یک راه حل جدید انقلابی برای مقابله با مشکلات ریزش مو به نام پر کنندۀ مو  یا ژل مو پدید آمده است .
ریزش مو در مردان بیشتر از زنان است. دیر یا زود ، بیش از 70 درصد مردان و 40 درصد زنان باید با کم پشتی مو ، آلوپسی یا طاسی مقابله کنند. با افزایش سن ، موهای ما شروع به از دست دادن تراکم و قدرت خود می کنند. ریزش مو همچنین می تواند پس از بارداری ، یائسگی یا در نتیجه استرس رخ دهد.
درمان ریزش مو به وسیلۀ ژل مو یک روش جدید تزریقی در برابر ریزش مو است که بر اساس 7 پپتید بیومیمتیک ، اسید هیالورونیک و ویتامین ها ساخته شده و پس از مدت ها تحقیق در دسترس قرار گرفته است.
یکی از ویژگی های ریزش مو که در اشکال مختلف آلوپسی مشاهده می شود ، مدت زمان کوتاه آناژن  به ویژه مرحلۀ رشد مو است .این مرحله در شرایط آلوپسی بسیار کوتاه است و منجر به رشد ناقص و چرخۀ عمر کوتاه مو می شود.
یک تحقیق طولانی مدت توسط تیمی از دانشمندان به سرپرستی دکتر چونگ یانگ جی در مورد نقش بازدارنده توسط عوامل رشد و پپتیدهای بیومیمتیک در رشد ناکافی مو انجام شد.

روش درمان به وسیلۀ پر کنندۀ مو یا ژل مو چیست؟

درمان پر کنندۀ مو دکتر سایج یک درمان تزریقی برای تقویت مو است. این ماده فقط برای درمان بیماری های مو مانند ریزش مو ایجاد شده است. این فرمول خاصی است که حاوی چندین ماده فعال است که در پوست سر تزریق می شود ، به ریشۀ مو نفوذ می کند ، رشد مجدد مو را افزایش می دهد و فعالیت فولیکول های مو را حفظ می کند.
درمان پرکننده موی دکتر Cyj حاوی مجموعه ای از پپتیدهای بیومیمتیک و اسید هیالورونیک به عنوان مواد موثری است که باعث گردش خون در پوست سر و جوان سازی فولیکول های مو می شود. علاوه بر این ، این فرمول حاوی آنزیم ها ، فاکتورهای رشد ، مواد معدنی و ویتامین ها است. عمل مشترک آنها منجر به افزایش رشد مو و البته تعلیق ریزش مو می شود.

به طور خاص ، اسید هیالورونیک فولیکول های مو را آبرسانی کرده و فیبروبلاست ها را تحریک می کند. پپتیدهای بیومیمتیک تولید کلاژن جدید را تحریک می کنند ، از سلولهای مو در برابر عوامل خارجی ایجاد کنندۀ آپوپتوز سلول های فولیکول مو مانند استرس ، تابش خورشید و غیره محافظت می کنند. همه مواد فوق ریزش مو را متوقف کرده و فاز آناژن مو را گسترش می دهند.

نتایج حاصل از روش درمان به وسیلۀ پر کنندۀ مو

درمان پر کننده مو در برابر ریزش مو مزایای بسیاری از جمله مزایای زیبایی و درمانی با یک اقدام طولانی مدت را دارد. به خصوص:

•    ضخامت و حجم مو را افزایش می دهد و کم پشتی را درمان می کند.
•    موها را در برابر آلودگی ، گرد و غبار تقویت و تقویت می کند.
•    تکثیر سلول های بنیادی پوست سر را تقویت می کند.
•    این یک درمان 100٪ ایمن در برابر ریزش مو است و هیچ عارضۀ جانبی نداشته و برای پوست سر مضر نیست.
•    این اثر برای مدت زمان نسبتاً طولانی ادامه دارد. درمان معمولاً به سه جلسه در فواصل 15 روز نیاز دارد .
•    رشد مو را سرعت می بخشد.

روش درمان پرکنندۀ مو مناسب مردان و زنانی می باشد که موهای ضعیفی دارند و ممکن است از نوعی آلوپسی رنج ببرند (به عنوان مثال آلوپسی آندروژنتیک). این دارو همچنین برای افرادی که کاشت مو انجام داده اند و مایلند اثر فولیکول های موی کاشته شده را طولانی کنند ، توصیه می شود.
اولین جلسه درمان پر کننده مو DR.CYJ بلافاصله روند ریزش مو را متوقف می کند. این جلسات باعث تحریک گردش خون و احیای قابل توجه فولیکول های مو می شود و رشد مو را تسریع می کند. مطالعات آزمایشگاهی نشان داده است که پپتید درمانی که در درمان DR.CYJ Hair Filler استفاده می شود سلول های مو و فولیکول های مو را احیا می کند و همزمان گردش خون و آبرسانی پوست سر را تحریک می کند.


تماس با اپکس
راه های ارتباطی