جالپرو

جالپرو

جالپرو چیست ؟

جالپرو یک محلول تزریقی استریل با قابلیت جذب مجدد است که به عنوان یک مادۀ احیا کنندۀ پوستی عمل می کند که برای بهبود بافت پوست ، روشن شدن پوست و به حداقل رساندن شواهد وجود خطوط ریز و چین و چروک استفاده می شود و به عنوان ماده ای مؤثر و بی خطر در نظر گرفته می شود. این یک راه حل منحصر به فرد ، با سرعت عمل بالا و حاوی مواد غنی است که از درخشندگی و جوان سازی پوست پشتیبانی می کند. این محلول توانایی قدرتمندی در پر کردن و آبرسانی به پوست دارد.این یک روش درمانی چند منظوره جهت پر کردن چین و چروک های عمیق تا از بین بردن ترک های ناخواسته ، می باشد . همچنین برای تقویت سایر درمان های زیبایی مانند درم ابریژن و لیزر درمانی نیز مؤثر است. جالپرو برای مشتریانی که می خواهند ظاهری طبیعی تر داشته و افرادی که تمایلی به استفاده از پرکننده های پوست ندارند ،  ایده آل است. با این حال جالپرو را می توان با مواد پرکننده و یا بوتاکس ترکیب کرد تا به نتیجه ی مطلوبتری رسید . 

جالپرو چگونه عمل می کند؟

با استفاده از ترکیبی از اسیدهای آمینه فرموله شده که با تغذیه بافت های همبند زیر پوست کار می کنند ، این محصول به تولید کلاژن و تغذیه پوست کمک می کند. بافتهای همبند که به فیبروبلاست معروف هستند ، با پیر شدن پوست توانایی جبران خود را از دست می دهند.چین و چروک ها و نقص های پوستی مانند ترک های ناخواسته با گذشت زمان افزایش می یابند. اسیدهای آمینه غنی از مواد مغذی موجود در این محصول منحصر به فرد از عملکرد فیبروبلاست در حال خراب شدن پشتیبانی می کنند. جالپرو می تواند به سرعت بافت همبند پوست را بازیابی کند تا چهره ای سالم و زیبا به شما ارائه دهد.

کدام جالپرو بهتر است؟

جالپرو دو نوع دارد : کلاسیک و HMWنوع کلاسیک بیشتر برای جوانان مناسب است که  اولین علائم پیری پوست در آنها ظاهر شده و برای جلوگیری از آنها مناسب است.نوع HMW حاوی اسید هیالورونیک بیشتری است که برای افراد مسن مناسب است و داربست را برای پوست های مسن تر فراهم می کند ، به خطوط عمیق تر که به رطوبت بیشتری نیاز دارند و به جای زخم های عمیق تر کمک می کند.

چه دوره درمان نیاز است ؟

در نوع کلاسک جالپرو به طور کلی به 3 درمان با فاصله 10 روز نیاز است . و در نوع HMW به طور کلی به 2 درمان با فاصله 20 روز نیاز است .  

چه مدت درمان طول می کشد؟

درمان های جالپرو با توجه به ناحیِۀ هدف و  اینکه آیا قبل از تزریق کرم موضعی بی حس کننده استفاده می شود ، می توانند طی 30-45 دقیقه تکمیل شود.پس از تجویز محصول در درم ، برخی از نتایج فوری را مشاهده خواهید کرد ، از جمله افزایش میزان آبرسانی و حجم پوست و کاهش علائم پیری.

از جالپرو به چه منظوری می توان استفاده کرد ؟

از این روش تزریقی زیبایی می توان برای بهبود مشکلات پوستی ، از جمله ظاهر شدن پیری ​​، خطوط ریز و چین و چروک ، ترک های پوستی و زخم های آکنه استفاده کرد.جالپرو همچنین می تواند همزمان با تزریق سم بوتولینوم ، لایه برداری پوست ، لیزر درمانی و موارد دیگر برای افزایش نتایج مثبت چنین روش هایی برای دستیابی به چهره جوان تر استفاده شود.جالپرو HMW بیشتر برای افراد 45 سال به بالا مناسب است که از اسید هیالورونیک بیشتری برای پر کردن مناطق خاص مانند دکلته ، گردن ، دست ها ، شیارهای عمیق ، فرورفتگی ها و زخم ها. همچنین باعث آبرسانی به پوست صورت می شود و حالت صاف تری به شما می دهد. 

جالپرو چه نواحی را می تواند درمان کند؟

نواحی قابل درمان عبارتند از صورت ، گردن ، دکلته ، زیر بغل ، دست ها ، ران های داخلی ، شکم و زانوهای داخلی. 

نتایج چه مدت طول می کشد؟

نتایج می تواند تا شش ماه طول بکشد ، با این حال یک درمان ماهانه برای ضد پیری می تواند اثراتی را ارائه دهد که فراتر از محدوده زمانی معمول باشد.  

جالپرو برای چه کسی در نظر گرفته شده است؟

این محلول آرایشی برای افرادی که می خواهند ظاهر خطوط و چین و چروک صورت را به حداقل برسانند ، همراه با افرادی که مایل به افزایش و بهبود حجم برخی از مناطق صورت ، از جمله لب ها و استخوان های گونه هستند ، در نظر گرفته شده است. همچنین می تواند برای تسکین ترک های ناخواسته تجویز شود. 

عوارض جانبی جالپرو چیست ؟

اگرچه این محلول تزریقی تا حدی از ترکیبات موجود در بدن انسان تشکیل شده است ، اما ممکن است دارای عوارض جانبی رایج مانند درد ، قرمزی ، تورم ، خارش ، کبودی باشد. با این حال ، این عوارض جانبی معمولاً طی دو روز پس از تزریق از بین می روند. 

جالپرو برای افراد زیر مناسب نیست:

به طور کلی جالپرو برای اکثر افراد مناسب است زیرا حاوی موادی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد اما برای افراد زیر ممنوع می باشد :

• افراد باردار و شیرده

• افرادی که دارای عفونت یا تحریک های پوستی هستند

• افرادی که از بیماری های خود ایمنی رنج می برند

• افرادی که حساسیت بیش از حد به هر یک از اجزای دارو دارند . 

دستورالعمل های پس از استفاده از جالپرو :

از حرکت یا ماساژ قابل توجه ناحیه تحت درمان خودداری کنید مگر با مجوز و دستوالعمل پزشک

• به مدت 24 ساعت از ورزش شدید خودداری کنید.

• به مدت 72 ساعت از آفتاب یا گرمای زیاد خودداری کنید.

• از مصرف مقادیر بیش از حد الکل یا نمک خودداری کنید تا از تورم بیش از حد جلوگیری کنید.

• در صورت تورم به مدت 15 ساعت در هر ساعت کمپرس خنک استفاده کنید. 


تماس با اپکس
راه های ارتباطی