پروفایلو

پروفایلو

پروفایلو چیست ؟

پروفایلو یک رویکرد جدیدی برای جوان سازی پوست با ایجاد یک واکنش "زیست مدرن" ارائه می دهد. یک دسته جدید انقلابی از درمان های تزریقی ضد پیری است که نباید آنها را با پرکننده های پوستی ، تقویت کننده های پوست یا مزوتراپی اشتباه گرفت. این روش درمانی تزریقی ، اسید هیالورونیک را به پوست شل وارد کرده و باعث واکنش سلولی می شود ، که اغلب به آن "چراغ های روشن" پوست می گویند. برای کمک به درمان سستی پوست ، فرآیند پروفایلو بازسازی ، کلاژن و الاستین را بیدار و تحریک می کند. اگر روی صورت ، گردن ، دکلته ، بازوها و دستان خود پوستی شل ، کرپ ، نازک و آسیب دیده از آفتاب دارید ، درمان پروفایلو ایده آل است. پروفایلو می تواند به طور قابل توجهی باعث بهبود رطوبت و استحکام پوست در هنگام بازسازی پوست پیر شود. درمان پروفایلو از اسید هیالورونیک تزریقی (تقریباً مانند یک پرکننده پوست) ساخته شده است که کیفیت پوست را بهبود می بخشد و سستی پوست را درمان می کند. پروفایلو به روشی خاص تولید می شود که به این معنی است که نه تنها هیدراته می شود و مانند داربست در داخل پوست عمل می کند ، بلکه باعث ایجاد پاسخی در بافت معروف به "مدل سازی مجدد" می شود که باعث صاف شدن ، سفت شدن و درخشش داخلی پوست شما می شود.
به طور خلاصه ، درمان پروفایلو ، سستی پوست را بازسازی می کند و با افتادگی مبارزه می کند. این ماده جایگزینی برای پرکننده ها و بوتاکس نیست و می تواند در ترکیب با این روش های درمانی دیگر یا به عنوان یک درمان مستقل مورد استفاده قرار گیرد.
پروفایلو بیشتر روی کیفیت پوست کار می کند تا حرکات عضلانی که باعث ایجاد چین و چروک می شوند (بوتاکس این مسئله را درمان می کند) یا از دست دادن حجم پدهای چربی و پر کردن خطوط خاص (پرکننده ها این نگرانی ها را درمان می کنند).

زیست مدلی چیست؟

این فرایندی است که در پوست ایجاد می شود و مقدار زیادی کلاژن و الاستین جدید و انعطاف پذیر ایجاد می کند که به مقابله با علائم پیری پوست مانند خطوط و چین و چروک ها ، افتادگی ، کدر شدن و نازک شدن پوست کمک می کند و سستی پوست را بهبود می بخشد و باعث جوان سازی پوست می شود.

پروفایلو چگونه کار می کند؟

پروفایلو از شکل کاملاً خالصی از اسید هیالورونیک مصنوعی استفاده می کند که با یک سوزن بسیار کوچک به صورت استراتژیک به لایه های بالایی پوست تزریق می شود.
بر خلاف اسید هیالورونیک مورد استفاده در درمان های پرکننده ، این اسید هیالورونیک بسیار روان است (فکر کنید مانند عسل است) که بدون هیچ زحمتی در پوست پراکنده می شود در جایی که روی داربست عمل می کند ، هیدراته می شود و فرایند بازسازی زیستی خود را برای بهبود سستی پوست آغاز می کند .

پروفایلو چه مدت طول می کشد تا اثر کند؟

نتایج فوری نیستند زیرا پروفایلو یک درمان 2 بخشی است و هر جلسه 30 روز با هم فاصله دارد. در این 30 روز پس از هر جلسه ، پوست شما سخت کار می کند ، کلاژن و الاستین جدید و پر انرژی تولید می کند تا رنگ پوست شما را محکم ، نرم و نرم تر کند. نتایج کامل تنها پس از جلسه دوم مشاهده می شود زیرا پوست شما بیشتر و بیشتر کلاژن و الاستین تولید می کند ، با این حال ، تغییرات اغلب پس از جلسه اول مشاهده می شود.

تفاوت پروفایلو با پرکننده پوست چیست؟

تنها شباهت بین پرکننده های پوستی و پروفایلو این است که هر دو از اسید هیالورونیک تزریق می شوند که به بافت شما تزریق می شود. پرکننده ها کاملاً ژل های اسید هیالورونیک ضخیمی هستند که برای بازگرداندن حجم و تعریف در مناطقی مانند گونه ها و لب ها و همچنین صاف شدن چین و چروک های خاص مانند خطوط بینی از دهان استفاده می شوند. پروفایلو قوام بیشتری نسبت به مواد پرکننده دارد و فقط به لایه های بالایی پوست تزریق می شود تا آبرسانی شود و دارای اثر "داربست" در داخل پوست باشد و همچنین به لطف توانایی ایجاد بیو مدلسازی ، کیفیت پوست شما را بهبود می بخشد.
بعد از درمان پروفایلو هیچ اتفاق خاصی برای صورت نمی افتد و بلافاصله پس از تزریق ، می توانید برجستگی های کوچکی مانند نیش حشرات یا نیش زنبورعسل در محل تزریق مشاهده کنید. پوشاندن این موارد بسیار آسان است و رفع آنها 24 ساعت طول می کشد. روش تزریق نوآورانه ای که در طول درمان پروفایلو استفاده شده است به این معنی است که فقط 5 تزریق کوچک در هر طرف صورت لازم است به این معنی که درمان سریع و راحت است.

آیا پروفایلو ایمن است؟

درمان پروفایلو به دلیل دارا بودن اسید هیالورونیک درجه خالص که فاقد مواد افزودنی است و با بدن و زیست سازگار است هرگونه  عوارض جانبی را کاهش می دهد و ایمنی بیشتری را ارائه می دهد. تا به امروز ، بیش از یک میلیون درمان پروفایلو در سراسر جهان انجام شده است و هیچ کس واکنش جدی نسبت به این درمان نداشته است.


تماس با اپکس
راه های ارتباطی