لیزر موهای زائد (سوپرانو آیس پلاتینیوم)

لیزر موهای زائد (سوپرانو آیس پلاتینیوم)

دستگاه لیزر سوپرانو آیس

Soprano ICE Platinumبه عنوان یک راه حل یکپارچه ، مزایای هر 3 طول موج را با هم ترکیب می کند و نتایج بسیار خوبی را نسبت به هر روش تک طول موج ، فراهم می آورد .
3 طول موج همزمان در 1 اپلیکیشن عبارتند از :  
•    طول موج  ALEX 755NM
•    طول موج  SPEED 810NM
•    طول موج  YAG 1064NM


آلما لیزر توانست Soprano ICE Platinum را که دارای فناوری دیود خوشه ای سه گانه می باشد ، ارائه دهد . دراین دستگاه 3 طول موج لیزر ، در یک هندپیس نوآورانه ترکیب شده و به طور همزمان عمق های مختلف بافت و همچنین ساختارهای تشریحی درون پیاز مو را هدف قرار می دهد. امروزه ، Soprano ICE Platinum با ترکیب سطح جذب و نفوذ سه طول موج مختلف و با پوشش درمانی وسیعتر نسبت به لیزر دیود به ایمن ترین و جامع ترین درمان حذف موهای زائد ، نائل شده است . از ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :
•    3 طول موج ترکیبی که طیف درمان بهینه را پوشش می دهد
•    عملا بدون درد
•    دارای سابقۀ ایمنی ثابت شده
•    انواع پوست ، حتی پوست برنزه

خلاص شدن از شر موهای زائد یک مسئلۀ قدیمی و چالش برانگیز است . روش حذف موی SHR در Alma با استفاده از فناوری پیشگامانه یک راه حل ساده و یک مرحله ای را برای از بین بردن موهای زائد بطور مؤثر ارائه می دهد. روش گرمایشی تدریجی منحصر به فرد SHR به طور مؤثر به ریشه های مو آسیب می زند در حالی که از آسیب به پوست اطراف جلوگیری می کند.
Soprano ICE Platinum ، 3 طول موج موثر برای از بین بردن موهای زائد ، که هرکدام ساختارهای مختلف درون پیاز مو (Bulge ، Bulb و Papilla) را هدف قرار می دهند ، بکار می برد .

در ادامه به شرح کامل 3 طول موج می پردازیم :

•    طول موج  ALEX 755NM
طول موج الکساندرایت جذب انرژی قوی تری را توسط کروموفور ملانین ارائه می دهد که از نظر کارایی وسیع ترین طیف از انواع مو و رنگ ، به ویژه موهای روشن و نازک ، شامل می شود . این طول موج برآمدگی فولیکول مو را هدف قرار می دهد و به ویژه برای موهای سطحی در مناطقی مانند ابرو و لب بالا بسیار مؤثر است.

•    طول موج  SPEED 810NM
طول موج کلاسیک  SPEED 810NM  در لیزر موهای زائد ، نفوذ عمیق فولیکول مو را با قدرت متوسط بالا ، میزان تکرار زیاد و  به اندازۀ 2 سانتی متر برای درمان سریع ارائه می دهد. این طول موج دارای سطح جذب ملانین متوسط است و آن را برای انواع پوست های تیره ایمن می کند. قابلیت های نفوذ عمیق آن ، برجستگی و پیاز فولیکول مو را هدف قرار می دهد در حالی که نفوذ متوسط عمق بافت آن را برای درمان بازوها ، پاها ، گونه ها و ریش ایده آل می کند.

•    طول موج  YAG 1064NM
طول موج YAG 1064 با جذب کمتر ملانین سروکار دارد و برای انواع پوست تیره بسیار مؤثر اشست . این طول موج عمیق ترین نفوذ را در فولیکول مو ایجاد می کند و اجازه می دهد تا برای هدف قرار دادن پیاز و پاپیلا و همچنین درمان موهای عمیق در مناطقی مانند پوست سر ، گودی بازو و مناطق شرمگاهی. با جذب آب بالاتر بوسیلۀ تولید موثرترین روش برای حذف موها شود .


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

تماس با اپکس
راه های ارتباطی