لیزر جوانسازی

لیزر جوانسازی

سرانجام Adena IPL  ، پیشرفته ترین فناوری برای از بین بردن دائمی موهای سفید ، بلوند و خاکستری در هر قسمت از بدن و مناسب با هر رنگ پوست و مشکلات مربوط به پوست اعم از خطوط ریز ، نشانه های پیری ، رنگدانه ها و آکنه ، یافت شد .

لیزر فتوتراپی آدنا چیست؟

این فناوری پزشکی در فرانسه و توسط EFB شمل گرفت و به مرحلۀ تولید و بهره برداری رسید . سه مزیت اصلی فناوری پیشرفته Adena ، ایمنی بالا ، درد کمتر و حصول نتیجۀ مطولب تر می باشد .
از آنجا که رنگ موهای سفید ، بلوند و خاکستری ملانین ندارند اما این دستگاه قطعه ای دارد که برای این نوع موها به جای ملانین ، هموگلوبین را هدف قرار می دهد.
رفع موهای زائد IPL بهترین گزینه برای کاهش دائمی هر رنگ مویی می باشد و طراحی منحصر به فرد IPL امکان درمان های سفارشی را با توجه به رنگ ، بافت و محل رشد مو فراهم می کند.

روش درمان

پالس های نور شدید به پوست نفوذ می کنند و ساقه و فولیکول مو را گرم می کنند که این امر در رشد مو تأثیر دارد. برای کاهش مؤثر یک سری درمان لازم است که متخصص IPL ، میزان و دفعات درمان های مورد نیاز را تعیین می کند .
همچنین علائم قابل مشاهدۀ پیری می تواند سالها از بین برود و پوستی شفاف ، صاف و شاداب به همراه داشته باشد . یک دوره از درمان های IPL در کنار سبک زندگی سالم و مراقبت از پوست می تواند منجر به نتایج عالی و طولانی مدت گردد .
علاوه بر این مویرگهای آسیب دیده یا پاره شده که به واریس معروف هستند  به خوبی با این روش درمان می شوند . متخصص برای ایجاد بهترین پروتکل های درمان IPL به تقویت مویرگ ها و بهبود تراکم پوست می پردازد .


تماس با اپکس
راه های ارتباطی